Interpartners

InterpartnersAgencja Pegasus Advertising należy do międzynarodowej sieci InterPartners Worldwide, zrzeszającej niezależne agencje reklamowe z 24 krajów świata, położonych na 4 kontynentach: W Europie, Ameryce, Australii i Azji.

Sieć InterPartners Worldwide została stworzona, by pomagać Klientom budować silną pozycję ich marek na świecie poprzez zaangażowanie lokalnych ekspertów tak, by komunikacja była spójna, ale zawsze osadzona w realiach właściwych dla danego rynku.

Poza bieżącą obsługą klientów na wielu rynkach, konsultanci naszej agencji regularnie spotykają się z kolegami po fachu z innych krajów. Dzięki wymianie doświadczeń i pomysłów są doskonale zorientowani w najnowszych trendach marketingowych. Potrafią urzeczywistnić każdą potrzebę Klienta, umiejętnie korzystają z najnowocześniejszych narzędzi komunikacji. Taka forma współpracy pozwala naszym Klientom na korzystanie z know-how międzynarodowych agencji sieciowych, elastyczności małej agencji, przy konkurencyjnych cenach w stosunku do największych polskich agencji.


Pryncypia InterPartners Worldwide to:

 

Międzynarodowa, sieciowa agencje reklamowe"BIG IDEAS TRAVEL BETTER".

Udane kampanie reklamowe o zasięgu międzynarodowym to takie, dzięki którym komunikat reklamowy trafia do odbiorców w sposób jak najbardziej efektywny. Aby tak się stało, potrzebny jest doświadczony zespół profesjonalistów, wspierany przez należące do sieci agencje partnerskie.

 

"INTERPRETACJA, NIE TRANSLACJA"

Wierna adaptacja tekstu w wielu przypadkach powoduje, że traci on swe pierwotne znaczenie, tym samym siła przekazu słabnie. Paszportem do efektywnej komunikacji jest inteligentna interpretacja, oparta na lokalnej ekspertyzie. Taką właśnie ekspertyzę zapewniają zrzeszone w InterPartners agencje.

 

"OWNERS MAKE CAREFUL DRIVERS"

Holdingi reklamowe często maja problem ze zmotywowaniem poszczególnych agencji do zaangażowania w dokonywanie lokalnych adaptacji. Jednak gdy osoby, które zajmują się businessem Klienta mają udziały w agencji, a agencja w międzynarodowej sieci, są podwójnie zmotywowane, by zadbać o potrzeby Klienta i pomóc mu osiągnąć wyznaczone cele.

 

Agencja Pegasus Advertising jest biurem eksperckim odpowiedzialnym za rynek polski, litewski, łotewski i estoński.